Menu

У Зеленського відповіли на “продаж” посади голови Харківської ОДАПрезидент України Володимир Зеленський не займається продажем високих посад, їх можна лише заслужити реальними справами.

Об этом сообщает Компромат ГРУ


Так у своєму Telegram-каналі перший заступник глави Офісу президента Сергій Трофімов новину про затримання двох чоловіків, які прикривалися “дружбою із Зеленським” і намагалися за 1 мільйон доларів продати посаду глави Харківської ОДА.


“Деякі так і не зрозуміли головного: в Україні вже як рік нова влада і “торгівля” посадами залишилася в минулому. Ми поміняли не тільки багатьох людей у владі, а й сам принцип влади, її якість. Крісло голови ОДА купити не можна, його можна тільки заслужити – своєю репутацією, реальними справами, турботою про людей”, – написав Трофімов.


“Зате в українських СІЗО тепер можна зняти платну камеру – і це єдина гарна новина для затриманих сьогодні “продавців”, – додав він.


Нагадаємо, 58 народних обранців звернулися до Конституційного суду України з проханням обмежити повноваження президента України щодо Державного бюро розслідувань.


загрузка...


Джерело статті: “https://informator.press/u-zelens-koho-vidpovily-na-prodazh-posady-holovy-kharkivs-koi-oda/”