Menu

Прокуратура Чернігівської області виявила порушення під час проведення публічних закупівель газу

Прокуратура Чернігівської області звернулася до суду з позовом, в якому вимагає визнати недійсною додаткову угоду до договору про закупівлю газового палива.

Встановлено, що через 18 днів після підписання між однією з селищних рад області та переможцем торгів договору про закупівлю газу на суму майже 1,5 млн грн постачальник ініціював внесення змін до його умов. Відповідно до укладеної додаткової угоди, ціну за 1000 куб м блакитного палива збільшено, обсяги ж навпаки – зменшено. Таку пропозицію мотивовано начебто коливанням ціни на ринку товарів цієї категорії.

Об этом сообщает Устав Груп

Водночас зміни до договору внесені на підставі документів, які фактично не містять жодного підтвердження зростання ціни на товар. Таким чином, додаткову угоду укладено за відсутності підстав, передбачених ч. 4 ст. 36 Закону України «Про публічні закупівлі».

За позовом прокуратури, пред’явленим в інтересах Північного офісу Держаудитслужби до замовника та переможця торгів, судом відкрито провадження.

Пресслужба прокуратури Чернігівської області

Поділитись


Джерело статті: “https://stopcor.org/prokuratura-chernigivskoyi-oblasti-vyyavyla-porushennya-pid-chas-provedennya-publichnyh-zakupivel-gazu/”