Menu

Екс-заступниця міністра Олександра Клітіна у купальнику оголосила про створення своєї партії (Відео)

последние новости в Украине останні новини в Україні


Олександра Клітіна, екс-заступниця міністра інфраструктури, готова йти у політику. Вона анонсувала створення власної партії.

Об этом сообщает Редакция

Жінка закликала боротися із "політичними повіями". Відео її виступу було опубліковано 30 червня на YouTube.

В кадрі вона з’явилася в купальнику під мостом. Олександра перед камерою заявила, що створює партію для боротьби з корупцією. Клітіна нагадала, що її було звільнено з уряду після секс-сандалу. Повідомлялось, нібито вона отримала свою посаду через ліжко.

Сама Клітіна на відео запевнила, що усі звинувачення проти неї було сфабриковано. Жінка закликала підтримати її у прагненні боротися з чиновниками, які порушують закони та крадуть кошти з бюджету.

Переважна більшість коментаторів сприйняла ролик як жарт. Знайшлися й ті, хто готовий підтримати Клітіну у цих прагненнях. Все ж її дії у соціальних мережах назвали "незрозумілим піаром", який нікому не потрібен.

Раніше ASPI news повідомляло, що Олександру Клітіну звільнили у листопаді 2019 року після інтим-скандалу. Через достатньо не тривалий час вона змогла влаштуватися на посаду радника керівника Державного космічного агентства України.Джерело статті: “https://aspi.com.ua/news/politika/eks-zastupnicya-ministra-oleksandra-klitina-u-kupalniku-ogolosila-pro-stvorennya”