Menu

У Кропивницькому влаштували флешмоб проти чиновників з Херсону (ФОТО)


Сьогодні, 3 липня, під стінами обласної державної адміністрації у Кропивницькому громадські активісти провели акцію «Чемодан-вокзал-Херсон».

Об этом сообщает Russiangate

106497744 740168510072454 2208803327767879933 n 1

Флешмоб, вважає Андрій Лаврусь, ініціатор акції, має спонукати чиновників із інших регіонів, які приїхали працювати в Кіровоградську область на запрошення ексголови ОДА Андрія Балоня, звільнитись і поїхати додому.

Він вважає, що це було б правильно, зважаючи на ситуацію з їх керівником.

Нагадаємо, минулого тижня Президент звільнив Андрія Балоня з посади голови ОДА, а також йому вручили підозру в хабарництві, знайшовши вдома мільйони готівкою. Після призначення восени минулого року Балонь привів в ОДА багато посадовців, з якими працював у Херсонській області.

«Ми хотіли б їм зараз передати в нормальний, демократичний спосіб ці сертифікати на придбання квитка в один кінець до Херсону. Маємо і символічну капусту, яку вони приїхали до нас рубати. Хай це буде їх найбільший здобуток у нас в області. Сертифікати ці символічні: якщо їм не вистачатиме грошей на дорогу додому, то можуть розраховувати на нашу підтримку. Ми скинемось», - каже Лаврусь.


Джерело статті: “https://gre4ka.info/suspilstvo/59904-u-kropyvnytskomu-vlashtuvaly-fleshmob-proty-chynovnykiv-z-khersonu-foto”