Menu

Відставка Смолія з Нацбанку і Терентьєва з АМКУ - Слуга народу ініціювала засідання - новини України

Фракція «Слуга народу» ініціювала позачергове засідання Верховної Ради на 3 липня, на ній хочуть розглянути питання про відставку глави Національного банку Якова Смолія та главу Антимонопольного комітету Юрія Терентьєва.

Об этом сообщает Компромат вики

Про це повідомила заступниця глави фракції Євгенія Кравчук у Facebook.

«Рада досі заблокована опозицією розглядом правок до закону про гральний бізнес. Через вузькі політичні інтереси ми не змогли проголосувати жодного іншого закону. Тому ініціювали з колегами зі «Слуги народу» проведення сьогодні позачергового засідання. Достатню кількість підписів зібрали – 160», — написала Кравчук.

За її словами, серед питань – важливі законопроєкти щодо боротьби з коронавірусом, можливість випускникам з окупованих територій вступати в українській виші без ЗНО, а також кадрові питання — відставки глави Нацбанку та АМКУ.

Рада досі заблокована опозицією розглядом правок до закону про гральний бізнес. Через вузькі політичні інтереси ми не...

Gepostet von Yevheniya Kravchuk am Freitag, 3. Juli 2020
  • ЗМІ днями повідомили, що глава АМКУ Юрій Терентьєв написав заяву у відставку «під тиском» президента Володимира Зеленського. Згодом у ЗМІ знову зʼявилися повідомлення про те, що Терентьєв просить спікера Верховної Ради Дмитра Разумкова відкликати свою заяву про відставку.
  • 1 липня голова НБУ Яків Смолій написав заяву про відставку. Причиною він указав «систематичний політичний тиск». Наступного дня президент Володимир Зеленський зареєстрував проєкт постанови про звільнення Смолія. Профільний комітет Ради підтримав відставку.


Джерело статті: “https://thebabel.com.ua/news/46568-sluga-narodu-iniciyuvala-pozachergove-zasidannya-radi-hochut-progolosuvati-za-vidstavku-glav-nacbanku-ta-antimopolnogo-komitetu”