Путін "з’їдає" свою армію. Радник Залужного назвав місячні втрати росіян в Україні

Читать на русском

Путін "з’їдає" свою армію. Радник Залужного назвав місячні втрати росіян в Україні
Путін "з’їдає" свою армію. Радник Залужного назвав місячні втрати росіян в Україні

Щомісяця російська армія втрачає близько 25 тисяч військових в Україні. Утричі більше солдатів країни-агресора зазнають поранень.

Об этом сообщает Скандалы РУ

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на радника головнокомандувача ЗСУ, американського офіцера Дена Райса в інтерв’ю NV .

"Я вважаю, що Бахмут — це місце, куди пішла вмирати російська армія", — сказав він.

Райс зазначив, що Путін продовжує промах по промаху, порушуючи всі принципи війни.

"Рік тому він напав на Україну не того місяця. У лютому в цих умовах не атакуєш. Але він все одно продовжив атакувати цього року в лютому та березні. І все, що він робив, це "з’їдав" свою армію. Атакуючи на відкритої місцевості, піхотою проти артилерії, вони втратили багато росіян", — зазначив радник Залужного.

За його словами, зараз українські військові вбивають близько 25 тисяч російських солдатів на місяць. Райс вважає, що приблизно такими самими будуть цифри за березень. До того ж, близько 75 тисяч втрат росіян в Україні за березень — це поранені.

Райс наголосив, що зараз найкращі підрозділи армії РФ знищуються, адже це жахливий час для атаки.

"Тому, коли настане правильний час для наступу, навесні, Україна матиме набагато сильнішу армію, набагато краще забезпечення, ніж це було рік тому. І ви повинні перейти в наступ, щоб відвоювати позиції. І я вірю, що цієї весни в України буде дуже потужний "контрнаступ, який шокує світ", — додав він.

Источник: Дедал