Очільники ГУР і СБУ зустрілися на тлі скандалу навколо вбивства розвідника; кажуть, що непорозумінь немає

Чутки про нібито непорозуміння між керівниками Головного управління розвідки Міністерства оборони України та Службою безпеки України є ворожими наративами.

Об этом сообщает Russian Post

Про це ГУР повідомляє у Телеграмі.

У понеділок, 23 січня, начальник ГУР Кирило Буданов та очільник СБУ Василь Малюк провели спільну робочу нараду. Її результати вже найближчим часом побачать українці та відчує ворог, ідеться в повідомленні.

«Головне управління розвідки МО України та Служба безпеки України мають спільне бачення щодо заходів з оборони країни. Керівники двох відомств координують свої дії та разом планують і проводять найскладніші операції по знешкодженню ворога», — сказано в повідомленні.

У ГУР наголошують, що чутки про нібито непорозуміння між керівниками відомств — ворожі наративи, які спростовуються щоденною спільною роботою зі знешкодження ворога.

«Головне, що у нас є спільне розуміння цілком конкретних кроків, які наближають перемогу України. Результати взаємодії СБУ та ГУР МО ворог дуже швидко відчує на собі – на окупантів чекають нові чергові сюрпризи», — зазначив Малюк.

Як повідомлялося, у Головному управлінні розвідки Міноборони в березні 2022 року заявили, що троє співробітників ГУР загинули під час виконання спеціальних завдань. Це Олексій Доля, Валерій Чибінєєв, Денис Кірєєв. "Вони загинули, захищаючи Україну, а їхній чин наблизив державу до перемоги", – зазначили тоді у ГУР.

28 лютого 2022 року Кірєєв брав участь як переговорник від України на зустрічі у білорусі. Перед наступним раундом переговорів він був застрелений у Києві.

18 січня цього року The Wall Street Journal опублікувало матеріал, у якому йдеться, що українській розвідці заздалегідь стало відомо про плані росії захопити Київ, висадивши десант на аеродромі в Гостомелі, завдяки фінансисту Кірєєву, якого згодом нібито застрелили співробітники контррозвідки СБУ в центрі Києва.

Видання розповідає історію життя Дениса Кірєєва, зокрема про роботу з проросійськими політиками та посади, які він обіймав за часів президентства віктора януковича, про зв’язки з російськими військовими та урядовцями.

З посиланням на Буданова видання пише, що Кірєєв передав інформацію від своїх російських контактів, яка допомогла українським силам успішно захистити столицю у лютому 2022 року.

Пізніше Буданов заявив, що працівники СБУ вбили Кірєєва у службовій автівці, а тіло викинули на вулицю.

При цьому Кірєєв (НА ФОТО УГОРІ) прямував в СБУ на зустріч з очільником департаменту контррозвідки Олександром Покладом на запрошення останнього.

Його нібито хтось в СБУ підозрював у державній зраді.

: Олександр Поклад у роки президентства Віктора Януковича тісно співпрацював з представниками ОЗУ Льовочкіна-Фірташа і навіть був помічником на громадських засадах нардепа Партії Регіонів Івана Мирного — начальника служби охорони "гаманця Путіна" Дмитра Фірташа.


Источник: Роспресс