Українка Анна Асті стала "найкращою співачкою року" в Росії

Читать на русском

Українка Анна Асті стала

Українка Анна Асті стала "найкращою співачкою року" в Росії

Напередодні в Росії відбулася церемонія нагородження премії RU TV, де лояльним до терористичного путінського режиму зіркам вручили статуетки за їхні музичні здобутки. "Співачкою року", за версією росіян, стала українська артистка-зрадниця Анна Асті (справжнє ім’я – Анна Дзюба).

Вона також забрала ще три нагороди, серед який "пісня року" і "прорив року". Зі сцени уродженка Черкас подякувала росіянам і заявила, що "не дарма" для них співала.

Артистка виконала кілька своїх російськомовних хітів, щоб повеселити публіку пропагандистського каналу та, як завжди, ні словом не обмовилася про геноцид свого народу.

Підтримати зірку на премію прийшли такі ж зрадники України, як і вона сама. Серед тих, хто взяв участь в події, були уродженець Донецьку Олександр Ревва (Артур Пирожков) та одесит Стас Костюшкін, який знову заспівав у дуеті "Чай вдвоем".

Варто зауважити, що на червоній доріжці зʼявився й інший одесит, який замовчує війну – репер Джиган. Цікаво, що головні нагороди російської премії майже ніхто з росіян не отримав. Наприклад, "співаком року" став артист з Азербайджану Jony.