Венедіктова розказала хто винен у відсутності "посадок топ-корупціонерів"

Венедіктова розказала хто винен у відсутності
последние новости в Украине останні новини в Україні

За відсутність "посадок" чиновників-корупціонерів мають відповідати Національне антикорупційне бюро (НАБУ), Спеціалізована антикорупційна прокуратура (САП) та Вищий антикорупційний суд (ВАКС). Про це заявила Генеральний прокурор України Ірина Венедіктова, додавши, що, також, необхідно міняти Кримінально-процесуальний Кодекс.

Об этом сообщает Компромат РУ

За відсутність "посадок" за корупцію серед топ-чиновників мають відповісти Національне антикорупційне бюро, Спеціалізована антикорупційна прокуратура і Вищий антикорупційний суд. Про це 9 червня в інтерв’ю Українським Новинам сказала генпрокурор Ірина Венедіктова.

"Якщо відкрити сайт Офісу Генпрокурора і подивитися, то можна побачити, що прокурори "посадки" забезпечують. Тільки в напрямку організованої злочинності за березень-травень за 391 справою, спрямованою до суду, 101 людині обрано запобіжний захід — утримання під вартою; 24 вироки, 7 з яких набрали законної сили, реальні терміни покарання відносно 29 осіб. Але суспільство не цікавлять ці посадки. Суспільство цікавить зовсім інші посадки, топ-корупціонерів, топ-чиновників. До кого питання з топ-корупціонерами, коли у нас є замкнуте коло: НАБУ, САП і ВАКС?", — сказала Венедіктова.

Вона вважає, що питання "посадок" потрібно адресувати всім правоохоронним органам та необхідно міняти Кримінально-процесуальний Кодекс.

"Прокурорам і суддям. Я, в тому числі, не знімаю з себе відповідальності", — заявила Венедіктова.


Раніше Венедіктова назвала кількість справ проти Порошенка. Також повідомлялось, що Венедіктова заявила, що готова підписати підозру Порошенку.


Джерело статті: “https://aspi.com.ua/news/politika/venediktova-rozkazala-khto-vinen-u-vidsutnosti-posadok-top-korupcioneriv”

Автор:
Предыдущий материал

Михаила Ефремова отправили под домашний арест

Следующий материал

Хочешь приобрести Coca-Cola за биткоин? Отправляйся в Австралию!

Коментарии (0)