Індія заблокувала TikTok та ще пів сотні китайських додатків

Індія заблокувала TikTok та ще пів сотні китайських додатків
<p>59 китайських мобільних додатків, серед них популярний відеосервіс TikTok, заблокували в Індії</p> — Індія заблокувала TikTok та ще пів сотні китайських додатків

59 китайських мобільних додатків, серед них популярний відеосервіс TikTok, заблокували в Індії

Об этом сообщает Компромат РУВ Індії вважають, що китайські програми «завдають шкоду суверенітету і цілісності» країни


Міністерство інформаційних технологій Індії постановило заблокувати 59 китайських мобільних додатків. Серед них є популярний відеосервіс TikTok.


Про це повідомляє Бюро преси та інформації (Press Information Bureau).


Також в Індії перестануть працювати мобільні додатки китайській соцмережі WeChat, UC браузер, сервіс мікроблогів Weibo і багато інших. Гра Clash of Kings також у списку заблокованих.


Як пояснили в міністерстві, вважається, що ці програми «завдають шкоду суверенітету і цілісності Індії», крім того, «їх використання загрожує безпеці держави» і громадському порядку.


Також зазначається, що громадяни стали все частіше надсилати повідомлення про занепокоєння з приводу безпеки даних і конфіденційності через політику деяких додатків. В уряді Індії передбачають, що після рішення про блокування китайських продуктів у індійських співробітників в сфері IT буде більше можливостей.


Як відомо, конфлікт між Індією і Китаєм розгорівся через спірні території в демаркаційній лінії, яка фактично є кордоном між країнами, однак юридично кордон не визнавали до 1990-х років.


На кордоні вперше за останній час відбулися серйозні зіткнення – 16 червня Індія заявила про загибель 20 військових.


До слова, нещодавно китайська влада покарала вульгарний TikTok за недотримання цінностей комунізму.


Джерело статті: “https://glavcom.ua/techno/hitech/indiya-zablokuvala-tiktok-ta-shche-piv-sotni-kitayskih-dodatkiv-690042.html”

Автор:
Предыдущий материал

Клипперс подписали центрового Ноа

Следующий материал

Большинство украинцев считают, что Украина еще не справилась с эпидемией коронавируса

Коментарии (0)