Вибори в США: Остаточних результатів поки немє, у Байдена 264 голоси, у Трампа - 214

Вибори в США: Остаточних результатів поки немє, у Байдена 264 голоси, у Трампа - 214

Трамп подав позов до суду аби зупинити підрахунок голосів у Джорджії.

Об этом сообщает Компромат России

У Сполучених Штатах Америки досі триває підрахунок голосів на виборах президента. Джо Байден набрав 264 голоси, а Дональд Трамп – 214.

“Сьогодні не дізнаємося остаточні результати. Так, Байден, можна сказати, що впритул наближається до перемоги. В нього 264 голоси з можливих 270, які необхідні для перемоги. У Трампа 214, і ніяк Трамп не може з цим змиритися, один за одним подає позови до суду”, – наголосив кореспондент “Фактора“.

Дональд Трамп вимагає призупинити підрахунок голосів в штаті Джорджія, а раніше аналогічні позови були подані в штатах Пенсильванія і Мічиган.

“Хочуть запросити перевірку і в штаті Вісконсин. Триває підрахунок у Джорджії, Неваді, Пенсильванії та Північній Кароліні. Кілька штатів мають оголосити результати підрахунків до сьогоднішнього вечора, у Вашингтоні зараз лише восьма година ранку, тож будемо чекати на їхні результати”, – підкреслив кореспондент “Фактора“.

В ОБСЄ вже заявили, що Трамп підірвав довіру до виборчого процесу, але їхні спостерігачі не виявили системних порушень на виборах, зокрема, у штаті Пенсильванія, де Трамп незадоволений підрахунком.

“Також назвали вже необґрунтованими обвинувачення з боку президента США. Заявили, що своїми заявами він підірвав довіру до виборчого процесу, і це вони занесли до протоколу. Скажу, що зараз у Вашингтоні спокійно, всі американці очікують на результати виборів”, – йдеьться у повідомленні ОБСЄ.

Нагадаємо, що в США 3 листопада завершилося голосування на загальних виборах. На них американці обирають президента і віце-президента, всіх 435 членів Палати представників і третину Сенату Конгресу США. Окрім того, на виборах обирають губернаторів 13 штатів і територій.Джерело статті: “https://factor-news.info/vybory-v-ssha-ostatochnyh-rezultativ-poky-nemye-u-bajdena-264-golosy-u-trampa-214/”

Автор:
Предыдущий материал

В Кобеляцком районе у рыбака-нарушителя изъяли рыбы более чем на 9 тысяч гривен

Следующий материал

Завтра Рада может назначить двух судей КСУ по своей квоте

Коментарии (0)