Помер відомий письменник-сатирик Михайло Жванецький: артисту було 86 років

Помер відомий письменник-сатирик Михайло Жванецький: артисту було 86 років
последние новости в Украине останні новини в Україні

Один з найзнаменитіших одеситів, письменник-сатирик Михайло Жванецький пішов з життя у віці 86 років. Жванецький помер на території Російської Федерації, де проживав останнім часом.

Про це повідомив його концертний директор Олег Сташкевич телеканалу "Дождь". Про смерть Михайла Жванецького стало відомо сьогодні, 6 листопада.Як ASPI news повідомляло, лікарі діагностували важку хворобу у Михайла Жванецького перед Новим Роком. Свята він провів в Одесі, а після повернення почав лікування в лікарні Управління справами президента. Сатирик перебуває в стані середньої тяжкості, і лікарі вважають, що скоро зможуть стабілізувати пацієнта.

У російських ЗМІ повідомляли, що у сатирика діагностували рак передміхурової залози. 17 січня Михайло Жванецький прокоментував повідомлення про важку недугу, з якою він нібито бореться. За словами артиста, він вперше чує про такий діагноз. "Я нормально себе почуваю", — підкреслив він.

Об этом сообщает РуспресУ червні 2020 року Жванецький говорив, що останнім часом дуже погано себе почуває. У жовтні його концертний директор Сташкевич повідомив РБК, що Жванецький закрив свою передачу і покинув сцену. "Нічого нового в цьому немає", — сказав він.

За його словами, Жванецький був уже "в тому віці", коли може дозволити собі перестати виступати і залишитися письменником. Він додав, що Жванецький вирішив, що йому "вже не під силу" виступати.


Джерело статті: “https://aspi.com.ua/news/kultura/pomer-vidomiy-pismennik-satirik-mikhaylo-zhvaneckiy-artistu-bulo-86-rokiv”

Автор:

Похожие матриалы по тегу

Предыдущий материал

Переводить сотрудника на удаленную работу можно будет максимум на полгода

Следующий материал

TГ-канал «Незыгарь» назвал наиболее вероятные точки давления Байдена на Россию в случае его избрания

Коментарии (0)