Засновник Alibaba Джек Ма не з’являвся на публіці понад два місяці. Він критикував владу Китаю – ЗМІ

Джек Ма посідає 17-те місце у списку найбагатших людей планети

Китайський підприємець, засновник компанії Alibaba Group Джек Ма не з’являвся на публіці понад два місяці, пише Yahoo News 4 січня.

Об этом сообщает База компромата

Ма пропустив заключний епізод свого власного шоу для підприємців-початківців Africa’s Business Heroes, повідомило видання Financial Times. Його фото видалили з веб-сторінки журі. Фінал шоу відбувся в листопаді, невдовзі після того, як мільярдер виступив із відвертою критикою регуляторних органів Китаю і його державних банків.

Після виступу первинне публічне розміщення акцій його компанії Ant Group на $37 млрд зупинили. Відтоді його не бачили на публіці, зазначило Financial Times.

Ant Group наразі під пильною увагою Пекіна відтоді, як 24 жовтня Ма виступив у Шанхаї із промовою, у якій критикував систему регулювання Китаю за стримування інновацій та порівнював банківські правила у країні із "клубом літніх людей", пише Yahoo News.

Управління з контролю за ринком Китаю оголосило про початок антимонопольного розслідування стосовно компанії Alibaba, уточнило агентство Associated Press 24 грудня.

Регулятор китайського ринку у своїй заяві з одного речення сказав, що вивчає практику Alibaba під назвою "вибрати одне із двох", яка вимагає від ділових партнерів уникати співпраці та взаємодії з конкурентами. Про ймовірні штрафи або терміни такого вивчення в повідомленні нічого немає.

За даними журналу Forbes, Джек Ма посідає 17-те місце у списку найбагатших людей планети і перше місце в Китаї, володіючи $58,5 млрд.


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/worldnews/zasnovnik-alibaba-dzhek-ma-ne-z-javljavsja-na-publitsi-bilshe-dvoh-misjatsiv-vin-kritikuvav-vladu-kitaju-zmi-1534111.html”

Автор:
Предыдущий материал

Британия сегодня начинает вакцинацию от COVID препаратом AstraZeneca

Следующий материал

Омичи массово жалуются на холод в квартирах

Коментарии (0)