Вакцинація від COVID-19: названі країни, які лідирують за кількістю щеплень

Названо країни, які лідирують за кількістю прищеплених людей від коронавірусної інфекції COVID-19. Ці країни також придбали найбільше дох вакцин.

Об этом сообщает Компромат вики


Про це повідомили журналісти Bloomberg.


Відразу три країни лідирують за кількістю щеплень від вірусу COVID-19: це Китай, Сполучені Штати та Ізраїль. У 41 країні світу медичні працівники ввели більш 24 мільйонів доз вакцин від коронавірусної інфекції. Згідно з даними від медичних експертів, доставка є однією з найскладніших в плані логістики завдань.


У статистиці враховується тільки кількість введених доз препарату, а не число людей, які пройшли етап вакцинації. Найбільше доз вакцини на території Сполучених Штатів — 7,725 мільйона, Ізраїль знаходиться на другій сходинці з показником — 1,692 мільйона. Топ-5 країн замикають Великобританія — 1,489 мільйона і ОАЕ — 1,02 мільйона. Також в список потрапила Російська Федерація, яка розробила власну вакцину під назвою "Супутник V". У Росії 800 тисяч доз вакцини, але дані не оновлювали з 2 січня 2021 року.


На даний момент в світі відомо про три вакцини, які продемонстрували найкращі показники — Pfizer (США), BioNTech SE (Німеччина) і "Супутник V" (Росія).


Як писал “Апостроф” раніше, новий 2021 рік у всьому світі буде проходити під знаком боротьби з пандемією COVID-19 та масової вакцинації населення.


Джерело статті: “https://apostrophe.ua/ua/news/society/2021-01-10/vakcinaciya-ot-covid19-nazvany-strany-kotorye-lidiruyut-po-kolichestvu-privivok/219887”

Автор:
Предыдущий материал

Украина готовила план по возвращению Крыма: генерал рассказал о предательстве в рядах ВСУ

Следующий материал

У Росії перший випадок "британського" коронавируса: в якому стані пацієнт

Коментарии (0)