Китайський інвестор "Мотор Січі" вважає неправомірними санкції США

Китайський інвестор


У китайській компанії Skyrizon — інвестора в ПАТ "Мотор Січ", проти якої Мінторг США запровадив санкції через загрозу національній безпеці, вважають такі дії неправомірними і шукатимуть юридичні інструменти для захисту.

Об этом сообщает Незыгарь


Про це йдеться у повідомленні компанії.


"Компанія Skyrizon ініціювала запуск механізмів оцінки ризиків і реагування, а також пильно відстежує розвиток подій по даному питанню", — повідомили в компанії.


Дії Мінторгу США названі в офіційній заяві Skyrizon неправомірними, а звинувачення на адресу компанії необґрунтованими.
"Рішуче виступаємо проти будь-якого узагальнення концепцій національної безпеки, змішання правдивої і неправдивої інформації, а також політизації та ідеологізації стандартних торгово-економічних дій, зловживання державною владою і неправомірних дій, що стосуються необґрунтованого тиску на китайські компанії", — сказано в документі.


Нагадуємо:


Міністерство торгівлі США запровадило санкції проти китайської компанії Skyrizon — інвестора в ПАТ "Мотор Січ", заявивши, що вона загрожує національній безпеці США.


Китайські інвестори ПАТ "Мотор Cіч" у грудні 2020 року направили українському уряду звернення в міжнародний арбітраж проти держави Україна.


Як повідомлялося, китайські компанії Skyrizon Aircraft і Xinwei Technology Group купують більше 50% акцій компанії "Мотор Січ". Більше 25% акцій залишалися за "Укроборонпромом".


Уряд виступає за те, щоб стратегічні українські підприємства залишалися в Україні, розуміє важливість залучення інвесторів до "Мотор Січ", але йому "абсолютно не потрібні жодні посередники в пошуку інвесторів".


Президент групи DCH Олександр Ярославський заявив, що прокуратура наклала додатковий арешт на акції "Мотор Січ" після того, як китайські інвестори разом із DCH оголосили про спільну заявку в АМКУ про купівлю акцій, та поскаржився на тиск.


Джерело статті: “https://www.epravda.com.ua/news/2021/01/16/670057/”

Автор:
Предыдущий материал

Дефицит Пенсионного фонда в 2020 году превысил 13 млрд гривен

Следующий материал

Прокурор Татарстана требует запретить оптом труды исламского богослова Нурси

Коментарии (0)