Венедиктова заявила, що для розгляду справ Burisma і Хантера Байдена підстав немає

Венедиктова заявила, що для розгляду справ Burisma і Хантера Байдена підстав немає
последние новости в Украине останні новини в Україні


Генпрокурор України Ірина Венедиктова повідомила, що сьогодні правоохоронці не працюють над справами, що стосуються компанії Burisma і Хантера Байдена — сина нового президента США. Крім того, вона відзначила позитивним той факт, що Україні не загрузла в американські політичні скандали ще глибше.

Об этом сообщает Вневоле

Про це генпрокурор повідомила в інтерв’ю виданню The Independent, пише "Сегодня". За словами Венедиктової, всі прокурори, які були раніше залучені в тих справах, свою роботу виконали.

Вона підкреслила, що не бачить підстав для чергової сесії розслідувань. "Це розглянули прокурори, і вони виконали свою роботу, і наразі я не бачу підстав, щоб починати це знову", – сказала Венедиктова.

Венедиктова також повідомила, що вважає сприятливим те, що Україна не була вплутана у вибори США. Вона зазначила, що розслідування справ, де фігурував Хантер Байден, було ініційовано за звинуваченнями, які були переданий в Україну. "Справа не в нашій кримінальній судовій системі, а в геополітиці. Я не хочу брати участь або коментувати міжнародну політику", — повідомила Венедиктова

Вона також повідомила, що в цей момент американське правосуддя займається розслідуванням податкових справ Хантера Байдена, в організації якого звинувачувалася адміністрація Трампа. За її словами, українська влада ніяких запитів у цій справі не отримувала.

"Я не маю інформації з цього ні через один офіційний канал, тому я не знаю, що буде в майбутньому", – зазначає Венедиктова.

Як повідомлялося раніше, під час діалогу з Володимиром Зеленським адвокат 45-го президента США Дональда Трампа Рудольф Джуліані наполягав на відкритті справу проти сина Джо Байдена. Вимоги ні до чого не привели, і згодом тональність США щодо України змінилася.

Крім того, варто нагадати, що в Україні зараз проводиться підготовка до майбутніх телефонних переговорів між Володимиром Зеленським і Джо Байденом. Однак в Офісі президента не рекомендують включати таймер відліку до початку діалогу між главами США та України.Джерело статті: “https://aspi.com.ua/news/politika/venediktova-zayavila-scho-dlya-rozglyadu-sprav-burisma-i-khantera-baydena-pidstav”

Автор:
Предыдущий материал

Почему главный налоговик Любченко вовсю оберегает главу Одесской областной налоговой Шадевскую, невзирая на все скандалы

Следующий материал

У Криму обмежили подачу води відразу у двох містах

Коментарии (0)