До Всесвітнього дня свободи преси вийшла англомовна версія фільму про вбивство Георгія Гонгадзе

Журналістка Наталія Гуменюк повідомила, що до Всесвітнього дня свободи преси вийшла англомовна версія фільму про вбивство Георгія Гонгадзе — «Вбивство Гонгадзе: 20 років у пошуку правди», передає

gongadze Фото з відкритих джерел

Україномовна прем’єра відбулася у вересні 2020 року. Фільм знятий українською громадською організацією "Лабораторія журналістики суспільного інтересу".

Тепер фільм, що розповідає історію вбивства політичного журналіста та співзасновника одного з перших і найвпливовіших інтернет-видань країни "Українська правда" можна подивитися англійською.

Переклад фільму здійснили за фінансової підтримки кампанії Європейського Союзу "Рухаємось вперед разом".

Хоча виконавці вбивства засуджені, але за два десятки років офіційне слідство так і не встановило замовника – і у колег Гії Гонгадзе залишаються запитання.

У фільмі Максима Камєнева, Наталі Гуменюк та Анни Цигими їх ставлять і відповідають на них відомі журналісти, які займалися справою Гонгадзе, а також близькі й друзі Георгія.

У стрічці про справу Гонгадзе говорять Олена Притула, Євген Глібовицький, Лаврентій Малазонія, Олег Єльцов, Юлія Мостова, Сергій Рахманін, Мустафа Найєм, Сергій Лещенко, Олексій Степура, Валерій Калниш, Севгіль Мусаєва, Коба Аланія, Мирослава Гонгадзе.

Для довідки:

  • Мостова Юлія Володимирівна — співзасновник і головний редактор видання "Дзеркало Тижня".

Як повідомляв "СтопКор" раніше, на Полтавщині чоловіка підозрюють у нападі на журналіста.

Читати також:
OCCRP: Порошенко через 6 різних офшорів купляв предмети мистецтва
Поділитись


Джерело статті: “https://stopcor.org/do-vsesvitnogo-dnya-svobody-presy-vyjshla-anglomovna-versiya-filmu-pro-vbyvstvo-georgiya-gongadze/”

Автор:
Предыдущий материал

Под Силуановым зашаталось кресло

Следующий материал

Малюта Скуратов

Коментарии (0)