Україна припиняє авіасполучення з Білоруссю і перенаправляє всі рейси в обхід її повітряного простору


Україна повністю припиняє авіасполучення з Республікою Білорусь і перенаправляє всі рейси в обхід її повітряного простору.

Об этом сообщает ПЛАТЦДАРМ


Про це заявив секретар Ради національної безпеки і оборони (РНБО) України Олексій Данілов у коментарі агентству «Інтерфакс-Україна».


«З огляду на рівень небезпеки та нахабства викликів демократичним цінностям, які створює своєю діяльністю влада Білорусі в безпосередній близькості до кордонів України, президент Володимир Зеленський ініціював рішення про повне припинення авіасполучення з Республікою Білорусь і перенаправлення всіх авіарейсів в обхід її повітряного простору. Глава держави доручив уряду опрацювати відповідне питання», — сказав секретар РНБО.


Секретар РНБО наголосив, що «затримання 23 травня білоруського опозиційного журналіста в Мінську — це відкритий виклик всьому демократичному світу, нахабне нехтування міжнародними нормами і правилами».


Раніше в понеділок президент України Володимир Зеленський доручив українському уряду підготувати рішення про припинення авіасполучення між Україною та Білоруссю з огляду на події, що відбулися в аеропорту Мінська 23 травня.


Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль збирає у вівторок, 25 травня, позачергове засідання уряду для розгляду питання про повне припинення авіасполучення з Республікою Білорусь.Джерело статті: “https://cripo.com.ua/news/accidents/ukrayina-pripinyaye-aviaspoluchennya-z-bilorussyu-i-perenapravlyaye-vsi-rejsi-v-obhid-yiyi-povitryanogo-prostoru/”

Автор:
Предыдущий материал

Аудит госдач в Конча-Заспе и Пуща-Водице: кого может коснуться выселение

Следующий материал

Біля узбережжя Шрі-Ланки загорівся контейнеровоз

Коментарии (0)