Складу злочину в отруєннях опозиціонера Кара-Мурзи немає, – слідчий комітет РФ

Складу злочину в отруєннях опозиціонера Кара-Мурзи немає, – слідчий комітет РФ
Складу злочину в отруєннях опозиціонера Кара-Мурзи немає, – слідчий комітет РФ

Слідчий комітет Росії відмовився порушувати кримінальну справу про замах на вбивство російського опозиційного політика Володимира Кара-Мурзи.

Об этом сообщает Чиновник Инфо

Про це пише МБХ-медіа, – передає УНН.

Відомство не знайшло в двох випадках отруєнь опозиціонера, що відбулися в 2015 та 2017 років роках, складу злочину.

У 2015 році Кара-Мурзі раптово стало погано під час зустрічі з колегами. Лікарі поставили діагноз “гостра ниркова недостатність на тлі інтоксикації”. Політик довго перебував в стані штучної коми, був підключений до апаратів штучного життєзабезпечення. Експертиза, проведена у Франції, встановила значне перевищення норми вмісту важких металів в організмі політика, але російська судово-медична експертиза не змогла підтвердити отруєння.

У лютому 2017 року Кара-Мурза був госпіталізований в критичному стані в московську лікарню з такими ж симптомами, як і першого разу. Політик вижив. Як він пізніше розповідав, лікарі стверджували, що його шанси на виживання були близько п’яти відсотків.

Заяву до Слідчого комітету Кара-Мурза написав після виходу розслідування Bellingcat, в якому стверджувалося, що за політиком стежили ті ж співробітники ФСБ, що стежили і за Олексієм Навальним перед його отруєнням, а після намагалися приховати сліди злочину.


Джерело статті: “http://antikor.com.ua/articles/459425-skladu_zlochinu_v_otrujennjah_opozitsionera_kara-murzi_nemaje__slidchij_komitet_rf”

Автор:
Предыдущий материал

На Кубани в связи с делом родственника Робсона арестован крупный застройщик Юрий Оганян

Следующий материал

Российский суд штрафовал Facebook на 26 млн рублей за отказ удалить запрещенную информацию

Коментарии (0)