Міській владі Женеви довелося терміново закуповувати прапори Росії і США для саміту

Міській владі Женеви довелося терміново закуповувати прапори Росії і США для саміту
Міській владі Женеви довелося терміново закуповувати прапори Росії і США для саміту

Владі Женеви довелося в терміновому порядку закуповувати російські та американські прапори для зустрічі президентів Володимира Путіна і Джо Байдена, оскільки примірників, що були в наявності, було недостатньо для прикраси міста перед самітом.

Об этом сообщает ТОП СМИ

Про це повідомила в середу газета Tagblatt.

Російським триколором і американським прапором прикрашені аеропорт Женеви, головний міст міста — Монблан, який прикрашають мінімум по 12 прапорів РФ і США. Сума, яку женевські влада витратила на їхнє придбання, не наводиться.

Зустріч президентів РФ і США Володимира Путіна і Джо Байдена відбудеться на віллі Ла-Гранж. Сторони обговорять стан і перспективи подальшого розвитку двосторонніх відносин, проблематику стратегічної стабільності, а також питання міжнародного порядку денного, включаючи взаємодію в боротьбі з пандемією коронавірусу і врегулювання регіональних конфліктів. Це буде перша зустріч Путіна і Байдена з моменту вступу останнього на посаду глави американської адміністрації.

Дане видання також повідомляло, що делегації Росії і США на саміті в Женеві будуть включати сотні людей — у сукупності близько 800 осіб.


Джерело статті: “http://antikor.com.ua/articles/464519-misjkij_vladi_henevi_dovelosja_terminovo_zakupovuvati_prapori_rosiji_i_ssha_dlja_samitu”

Автор:
Предыдущий материал

"Слуга народа" Корниенко об отставке Авакова: Разговоров таких не слышал, постановлений в Раде не видел

Следующий материал

Офис Генпрокурора потратит 10 млн гривен на борьбу с кибератаками

Коментарии (0)