Інвалід, мальчик, самовлюбленный нарцисс… - «геній» заказухи та чорного піару Олег Чеславський активно взявся за нардепа Тищенко! Яка його ціль?

В наш час в Україні є чимала кількість інтернет медіа ресурсів, які щодня інформують народ про різноманітні події  суспільно-політичного життя держави та світу. Більшість з цих порталів приносять в домівки українців правдиві новини, які впливають на розвиток суспільної думки, ще частка спрямована на дезінформацію, тобто злив фейків у корисливих цілях певних осіб – і це нажаль одна із чорних сторін українських медіа. Та є й ті, які опускаються «нижче плінтуса», які банально не вміють, а скоріш не хочуть дотримуватись хоча б елементарних морально-етичних людських цінностей та в процесі гонитви за «сенсацією» грубо обливають людей брудом. Брудом –  не реальними фактами, а прямими образливими словами…

Давня істина говорить: «В кого малий словниковий запас слів – той вживає чималу кількість нецензурних слів».

Саме такий жалюгідний метод розповсюдження фейкової інформації доносить до народу Олег Чеславський, власник сайту «FAKEOFF». Досить поглянути на заголовки публікацій, щоб зрозуміти брехливість, образливість, наклепницький характер статей і особисто їх автора Олега Чеславского – це основна сутність цієї особистості та проекту в цілому! На своїх сайтах він часто створює і поширює інформацію, що містить неправдивий і некоректний матеріал, який принижує людську гідність - та чого не зробиш заради грошей. А саме гроші – ціль номер один для нього. Саме тому він вдається до написання відверто нецензурних і неадекватних матеріалів, які абсолютно не мають нічого спільного із журналістикою. Це банальний жорсткий персональний полив брудом цілі з якої потребують «зняти бабла» або яку «заказали за бабло конкуренти».

Саме під такий полив потрапив і Народний депутат від «Слуги народу» Микола Тищенко, якого на сайті Олега Чеславського називають словами: Інвалід, мальчик, самовлюбленный нарцисс, вор, Коля (Котлета), Бандит, Коля "Катастрофа" Тищенко, "дворник" Тищенко, Мошенник Николай Тищенко, Должник банков и аферист, і ще цілий ряд інших індивідуальних образливих слів які не мають нічого спільного із журналістикою.

Як бачимо до журналістики Чеславському дуже далеко, адже все чим він може оперувати – це лише словами спрямованими на особисту образу з метою принизити гідність людини. Саме це він зараз робить по відношенню до Миколи Тищенко. Його публікації нагадують монолог ображеної дитини, тільки з використанням некоректних у журналістиці словами!

Цікаво чи терпітиме й надалі Микола Тищенко цей брєд, адже згідно чинного Законодавства Чеславський своїми неадекватними статтями в сторону нардепа «напрацював» на судовий позов?!...

Автор:
Предыдущий материал

Медіа-кілер Олег Чеславський зачищає схеми шахрайства - “Київський міський блог”

Следующий материал

СМИ узнали об отказе Си Цзиньпина встретиться с Байденом

Коментарии (0)